AA Drink lanceert eerste nieuwe sportdrank in 25 jaar tijdens fitfluencerbattle

AA Drink heeft op 20 juli de nieuwe functionele sportdrank AA Drink Intensity gelanceerd. Het is de eerste nieuwe smaak die het sportdrankmerk in 25 jaar aan zijn assortiment toevoegt. De introductie vond plaats tijdens de allereerste AA Drink Intensity Games: een speciaal ontwikkelde sportwedstrijd waarin twintig fitfluencers, sporters en creators uit Nederland en België het tegen elkaar opnamen.

Met AA Drink Intensity speelt het merk in op de groeiende populariteit van hybride fitness, waarin kracht- en conditietraining worden gecombineerd. De sportdrank is ontwikkeld voor gebruik tijdens intensieve trainingen en sportmomenten.

Max Pijnappel, brand manager AA Drink: “AA Drink Intensity is speciaal voor korte en intensieve inspanningen voor hybride sporters. Die functionaliteit wilden we direct op de proef stellen, in de stijl waar AA Drink voor staat. Sociaal en inspirerend. Daarom ontwikkelden we de Intensity Games, zodat de werking direct werd getest en voelbaar was voor kijkers thuis.

Een productlancering onder maximale intensiteit

In plaats van te kiezen voor een traditionele productpresentatie, liet AA Drink de nieuwe sportdrank direct onderdeel worden van een intensieve sportervaring. De deelnemers kregen vooraf slechts één mysterieuze boodschap mee van host Frank Slotta: Something intense is coming.

Pas bij aankomst in de industriële Koekbouw in Veghel werd duidelijk wat hen te wachten stond. Na de officiële onthulling van AA Drink Intensity begonnen de deelnemers, verdeeld over twee teams, aan een parcours dat was geïnspireerd op hybride sporten. Tijdens verschillende onderdelen werden zij getest op kracht, snelheid, conditie, samenwerking en mentale weerbaarheid. Daarbij kwamen onder meer wall balls, curved loopbanden, zware sledes en een obstakelparcours aan bod.

De Intensity Games vormden daarmee niet alleen het decor van de introductie, maar brachten ook direct de positionering van het nieuwe product tot leven: ontwikkeld voor sporters die tijdens hun training grenzen willen verleggen.