N.E.C. en de VriendenLoterij slaan de handen ineen. Naast naamgever van de VriendenLoterij Eredivisie is de loterij al twintig jaar betrokken bij de competitie en gaat het nu ook specifiek met N.E.C. een samenwerking aan tot de zomer van 2027.
Het official partnership bestaat onder meer uit zichtbaarheid voor de VriendenLoterij in het Goffertstadion, speciale arrangementen voor deelnemers, clubprijzen in het prijzenpakket van de loterij en stadionwerving. Van ieder verkocht lot bij het stadion gaat 40% naar GezondRijk Nijmegen ter ondersteuning van maatschappelijke projecten.
Robin Faber, commercieel manager van N.E.C., is blij met de samenwerking. “Al jaren is de VriendenLoterij betrokken bij meerdere projecten van GezondRijk Nijmegen. Ontzettend mooi om de samenwerking nu te intensiveren. De opbrengst van de loten gaan we inzetten om nog meer impact te maken in de regio. Daarnaast kunnen N.E.C.’ers die maandelijks meespelen extra kans maken op unieke clubbelevingen dankzij de samenwerking.”
Geert Friebel van de VriendenLoterij, kijkt uit naar komende periode. “N.E.C. vervult een belangrijke maatschappelijke rol in Nijmegen en de regio via GezondRijk Nijmegen, met programma’s die sport inzetten voor inclusie, gezondheid en gelijke kansen. We zijn trots dat we als VriendenLoterij kunnen bijdragen aan die structurele aanpak. Met deze samenwerking versterken we initiatieven die verder gaan dan het Goffertstadion en zichtbaar verschil maken in het dagelijks leven van mensen in de regio.”
Foto: v.l.n.r.: ?, (Robin Faber, commercieel manager N.E.C.), Geert Friebel (Head of Marketing & Partnerships Vriendenloterij), Vincent Regeling (Marketeer Vriendenloterij), Maarten Vreuls (Senior Sportmarketeer Vriendenloterij)